#holistic, #kosmetyczka warszawa, Dlaczego gabinety kosmetyczne uprawiające kosmetykę tradycjonalną mają taką popularność, Dlaczego jesteś za uprawianiem kosmetyki tradycjonalnej, dlaczego jeszcze istnieją gabinety kosmetyczne które uprawiają kosmetykę tradycyjną, Dlaczego klienci powinni korzystać z usług takiego salonu jak nasz, Dlaczego kosmetyka naturalna jest alternatywą do kosmetyki estetycznej, Dlaczego pielęgnacja manualna jest tak ważna w profesjonalnych zabiegach w salonie, Jakie argumenty za zabiegami manualnymi, Jakie ryzyko niesie za sobą zabiegi kosmetyki estetycznej, kosmetyczka warszawa, spa warszawa

Różne opinie o naturalnych zabiegach i terapiach manualnych

  1. Dlaczego kosmetyka tradycjonalne jest ważna ?

Kosmetyka tradycjonalna jest ważna, przede wszystkim dlatego, że bardzo ciężko jest zastąpić człowieka. Maszyny są omylne. Może dojść do ich awarii. W kosmetyce tradycjonalnej bazuje się na człowieku i jego kontakcie z drugą osobą. Tak więc w najprostszych czynnościach, ale także zaawansowanych, człowiek jest w stanie od razu wyłapać, gdy dzieje się coś nieporządnego. Kosmetyka tradycjonalna zawsze będzie nam towarzyszyła. Nie każdy jest przekonany do zaawansowanych technik. Ludzie potrzebują naturalności i są bardziej skłonni do poddania się (zaufania) człowiekowi, aniżeli maszynie.  Dodatkowo podczas zabiegów czy pielęgnacji domowej, zazwyczaj korzysta się z manualnych technik.  

  1. Dlaczego gabinety kosmetyczne uprawiające kosmetykę tradycjonalną mają taką popularność? 

Uważam, że gabinety uprawiające kosmetykę tradycjonalną mają taką popularność ze względu na warunki jakie zapewniają swoim klientom. W dzisiejszych czasach dookoła ludzi występuje bardzo dużo elektroniki oraz sprzętów elektrycznych. Ludzie żyją w szybkim tempie, dużo pracują, mają mało czasu dla siebie. Ludzie chcąc się wyciszyć, zaznać spokoju, szukają miejsc w których będzie jak najmniej aparatury, sprzętów. Szukają miejsc w których uzyskają spokój, ciszę od tego co ich otacza na co dzień. W dzisiejszych czasach kontakty między ludzkie zostały zastąpione poprzez kontakty w Internecie, czyli poprzez portale społecznościowe, e-maile, smsy. Ludzie szukają miejsc, w których będą mogli odpocząć, ale jednocześnie spędzić czas z bliskimi, bądź tylko z osobą, która wykonuje zabieg. Ludzie szukają chwil, w których będą mogli porozmawiać z drugą osobą, poczuć kontakt fizyczny, poczuć, że są ważni. Że czynności które się wykonuje są skupione tylko na nich. Zabiegi kosmetyki tradycjonalnej są zabiegami, które są wykonywane zazwyczaj manualnie. Czyli ciężko jest zastąpić osobę wykonującą zabieg. Odwrotnie niż do zabiegów, które wykonuje się za pomocą aparatury, gdzie przy usterce to człowiek zastępuje aparaturę, nie aparatura człowieka. 

  1. Dlaczego kosmetyka naturalna jest alternatywą do kosmetyki estetycznej?

Kosmetyka naturalna jest alternatywą do kosmetyki estetycznej. Kosmetyka naturalna jest kosmetyką, którą zazwyczaj większość osób może stosować. Z kosmetyką estetyczną jest tak, że zaczynając zabiegi z tej dziedziny zazwyczaj trzeba je dalej kontynuować, jeżeli chce się utrzymać efekt. Dodatkowo kosmetyka estetyczna jest kosmetyką w większości inwazyjną. Kosmetyka naturalna jest bezpieczniejsza. Może być stosowana przez większość osób. Pozwala prawie we wszystkich aspektach uzyskać efekty podobne do efektów uzyskanych po kosmetyce estetycznej. Jeżeli prowadzona jest systematycznie, dodatkowo wdrożona jest pielęgnacja domowa klient bez działania inwazyjnego w skórę uzyskuje efekty w pełni zadowalające. Kosmetyka naturalna bazuje na naturalnych substancjach.

  1. Dlaczego klienci powinni korzystać z usług takiego salonu jak nasz? 

Klienci powinni korzystać z usług takiego salonu jak nasz ze względu na kilka aspektów. Nasz salon ma wyjątkowy klimat. Nie jest salonem takim jak inne, nie jest biały, szary, co wielu osobom kojarzy się ze sterylnością i szpitalnym klimatem.  Nasz salon tworzy przyjazną i domową atmosferę, klient ma zapewniany komfort i intymność podczas zabiegu. Przez cały zabieg towarzyszymy klientowi. Co ważne postronne osoby nie wchodzą podczas zabiegu do pomieszczeń, w których przebywa klient. W naszym salonie klient witany jest przez uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony personel. Przed zabiegiem klient otrzymuje poczęstunek, w postaci wina i czekoladki, co nie jest często spotykane w innych salonach. Nasz salon posiada profesjonalny personel, który podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Personel jest wykfalifikowany, wykonuje zabiegi zgodnie z procedurami. Jest nastawiony na utrzymanie kontaktu z klientem i przekazanie mu swojej wiedzy.  W naszym salonie oferujemy klientom zabiegi bazujące na aromaterapii. Dodatkowo kosmetyki w większości są kosmetykami naturalnymi, co zwiększa bezpieczeństwo ich stosowania.

  1. Dlaczego pielęgnacja manualna jest tak ważna w profesjonalnych zabiegach w salonie?

Pielęgnacja manualna jest ważna i nieunikniona w profesjonalnych zabiegach w salonie. Choćby w salonie występowały aparatury i sprzęty najwyższej jakości, nie unikniemy kontaktu fizycznego z klientem. Zawsze trzeba będzie przygotować klienta do zabiegu, nałożyć preparat czy go zmyć. Dzięki pielęgnacji manualnej i dotykowi, poznajemy lepiej skórę klienta, jego odczucia. Nie zawsze klient chce o wszystkim powiedzieć, czasami się wstydzi, dlatego sprawdzając manualnie strukturę jego skóry jesteśmy w stanie uzyskać więcej informacji. Dodatkowo możemy także zauważyć jak klient reaguje na dotyk czy silniejszy bodziec. 

  1. Jakie argumenty za kosmetyką naturalną?

Kosmetyka naturalna jest kosmetyką bazująco w większości na kosmetykach naturalnych. Dzięki temu jest ona bezpieczniejsza, ze względu na unikanie podrażnienia u klienta, alergii. Nie trzeba stosować inwazyjnych metod aby substancje aktywne przenikały w głąb skóry. Substancje naturalne można wprowadzać za pomocą masażu, masek algowych..  

  1. Jakie argumenty za zabiegami manualnymi?

Zabiegi manualne pozwalają na sprawdzenie stanu skóry klienta. Nie zawsze wszystko jest zauważalne wizualnie. Poprzez dotyk możemy wyczuć rożnego rodzaju zmiany występują na skórze. Dodatkowo za pomocą dotyku, można wprowadzać substancje aktywne w głąb skóry, dzięki czemu dotrzemy do każdego miejsca, nawet trudno dostępnego. Poprzez kontakt fizyczny możemy sprawdzić jakie są odczucia klienta, przyzwyczaić go do dotyku, bądź nakładania preparatów. Możemy sprawdzić jak klient reaguje na bodźce zewnętrzne,  od razu zwiększać bądź zmniejszać natężenie siły z jaką wykonuje się konkretne czynności. Zabiegi manualne pozwalają na nawiązanie z klientem więzi, która pozwala na przełamanie wstydu klienta.  

  1. Dlaczego jesteś za uprawianiem kosmetyki tradycjonalnej?

Myślę, że pomimo szybkiego rozwoju kosmetyki i coraz silniejszego stawiania na aparatury kosmetyka tradycjonalna ma ważne znaczenie. Kontakt fizyczny z klientem jest ważny. W dzisiejszych czasach, gdzie ludzie żyją szybko i nie mają czasu dla siebie, miejsca w których propagowana jest kosmetyka tradycjonalna będą zawsze potrzebne. Zapewnienie klientowi ciszy, spokoju, indywidualnego podejścia jest ważne zarówno dla klienta jak i osoby wykonującej zabieg. Kosmetyka taka jest bezpieczniejsza dla klienta. Dodatkowo klient ma możliwość samemu w warunkach domowych kontynuowania pielęgnacji kosmetyki tradycjonalnej. 

  1. Jakie ryzyko niesie za sobą zabiegi kosmetyki estetycznej?

Zabiegi kosmetyki estetycznej są zabiegami w większości działającymi inwazyjnie. Trzeba pamiętać, że klienci mogą zareagować uczuleniem, bądź alergią na dany preparat lub składnik. Po zabiegach nakłuwania mogą pozostawać krwiaki, popękane naczynka. Dodatkowo zabiegi kosmetyki estetycznej są zazwyczaj bolesne dla klienta. Klient musi pozostawać w domu przez pewien okres po zabiegu, co wyklucza go z życia codziennego na czas rekonwalescencji. Jeżeli personel wykonujący zabiegi nie jest w pełni przeszkolony może dojść do powstania trwałych blizn. Co może oszpecić klienta. 

Alchemy Agata pozdrawia 🙂
Chcesz zadać pytanie Agacie napisz email

W tym miesiącu zabiegiem rekomendowanym przez Kosmetologa Terapeutkę Agatę jest zabieg:

White Light Jesień w kolorze Bieli
Redukcja przebarwień i poprawa niedoskonałości kolorytu cery
Zabieg anti-pigment o działaniu rozjaśniającym, który podkreśla blask skóry, wyrównuje koloryt, tuszując silne i nierównomierne przebarwienia – zmniejsza nadmierną syntezę melaniny oraz głęboko nawilża. Zabieg oferuje maksymalne zabezpieczenie przed działaniem promieni słonecznych, zanieczyszczeniem powietrza lub przed nagłymi zmianami temperatury,
zwiększa tolerancję skór wrażliwych,
działa przeciw wolnym rodnikom.
Prezent od Alchemy: masaż stóp gorącymi kamieniami
Czas 95 minut Cena promocyjna 195 zł* / stała cena 275 zł 
rezerwacja terminu [mail] tel: 502224723 lub 502178075

Więcej na temat tego zabiegu znajdziesz na naszej stronie.

 

zabieg na przebarwienia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s