#kosmetyczka warszawa, #masaż warszawa, #spa warszawa, Bez kategorii, masaż twarzy, peeling twarzy

Odmładzający masaż twarzy, szyi i dekoltu o działaniu anty-aging.

 

Odmładzający masaż twarzy, szyi i dekoltu o działaniu anty-aging. To masaż autorski właścicielki Alchemy Day Spa Joanny Stajszczak, rekomenduje się serię 10 masaży twarzy. masaż twarzy warszawa.png
Przez pierwsze trzy tygodnie wykonuje się co drugi dzień jeden masaż twarzy, po tym okresie raz w tygodniu, czas trwania masażu 60-70  minut. 

Masaż twarzy podparty jest indywidualnie dobraną pielęgnacją domową, która ma za zadanie przedłużyć uzyskany efekt odmładzający, a dodatkowo go utrwalić.
Autorski masaż odmładzający twarzy, szyi i dekoltu Alchemy składa się z precyzyjnie przygotowanych kroków, które w konsekwencji dostarczają wyjątkowych i długotrwałych efektów liftingujących i wyprasowania już istniejących zmarszczek. 

Odmładzający masaż twarzy rozpoczyna się demakijażem, następnie przeprowadzona jest analiza cery, standardowo raz w tygodniu zostanie wykonany peeling twarzy przez pierwsze trzy tygodnie, masaż wykonany jest na odpowiednio dobranym oleju tłoczonym na zimno z użyciem mieszanki olejków eterycznych o działaniu liftingującym i odmładzającym. 

Raz w tygodniu przez pierwsze trzy tygodnie masaż zakończony jest specjalnie przygotowaną maską odmładzającą, która ma za zadanie utrwalić osiągnięty efekt kosmetyczny. 

Po zakończeniu serii masaży odmładzających twarzy, aby utrzymać osiągnięty efekt odmładzający masaż będzie wykonywany raz w miesiącu, podczas masażu zachowawczego wykonany zostanie peeling twarzy, masaż i maska w zależności od potrzeby cery. 

Masaż odmładzająco liftingujący to kuracja, która trwa siedem tygodni, widoczny efekt kosmetyczny do 6 miesięcy.
Gwarantowany efekt odmładzający tylko przy wykonywaniu zaleceń codziennej pielęgnacji domowej, ściśle ustalonej na kosmetykach Artesania. 

Dla zachowania uzyskanego efektu klientka zobowiązuje się przynajmniej raz w miesiącu do wizyty w Alchemy i wykonaniu masażu odmładzającego, w specjalnie ustalonej cenie promocyjnej 100 zł, przynajmniej przez następne trzy miesiące.

Masaż odmładzający sprzedawany jest wyłącznie w karnetach 9 masaży plus jednego gratis, obowiązkowy jest zakup kosmetyków Artesania do pielęgnacji domowej składających się z:

Opcja 1:
Mleczko do demakijażu 112 zł 
Tonik Różany 125 zł
Serum  Odmładzające 335 zł

Cena: 
Masaże 9 za 1350 zł + jeden za 1 zł
Kosmetyki standard: 572 zł -20% = 458 zł 
Razem pakiet odmładzający: 1809 zł

Opcjonalnie:
Krem kontur oczu i ust Artesania
Krem Odmładzający Artesania

Oferta masażu odmładzającego to pakiet i musi byś sprzedany z pielęgnacją domową, masażu nie sprzedajemy osobno.

Więcej informacji:  joanna@dayspa.pl Tel: 502 178 075 

Możliwość modyfikacji składników masażu i pielęgnacji domowej w zależności od indywidualnych analizy cery i potrzeb.

Wykonuje: Właścicielka salonu Joanna Stajszczak.
Masaż wykonany jest na kosmetykach Artesania Agave.

Pakiet masaży odmładzających to alternatywa dla medycyny estetycznej.
Czas zabiegu: 10 sesji  czas  70 minut
Cena: 1809 zł
Masaż ten to doskonały pomysł na prezent.
Masaż twarzy

Kim jest Joanna Stajszczak? 
Joanna Stajszczak – pasjonatka aromaterapii i terapii manualnych, od 1986 roku związana z sektorem kosmetyki profesjonalnej. Absolwentka najlepszych szkół kosmetycznych, w tym Szkoły The Alqvimia Work Shop, która wiedzie prym w zakresie aromaterapii, alchemii i perfumiarstwa. Uczennica szkoły kosmetycznej Pani Barbary Jaroszewskiej. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w sympozjach, targach, najważniejszych światowych meetingach. Jej uczennice pracują w najbardziej prestiżowych salonach kosmetycznych SPA w kraju i zagranicą. Opracowane przez Joannę Stajszczak procedury pracy, specjalistyczne zabiegi holistyczne wykorzystywane są w salonach kosmetycznych, SPA i wellness zarówno w Polsce, jak i zagranicą.
Po powrocie z Hiszpanii w 2000 roku, stworzyła pierwszy obiekt w Polsce typu Day Spa w Warszawie na ul. Ikara. Kontynuacją tego salonu jest Alchemy Luxury Day Spa w Warszawie na ul. Klonowej 20/1. Pracują w nim najzdolniejsze terapeutki kosmetyki holistycznej. Salon świadczy wszelkiego rodzaju usługi kosmetyczne na twarz i ciało. Specjalnością jest pielęgnacja, opierająca się na najwyższej jakości kosmetykach naturalnych oraz indywidualny test kinezjologiczny. Wiedza i doświadczenie Joanny Stajszczak pozwala idealnie dopasować pielęgnację do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających klientów.
Alchemy Luxury Day Spa to miejsce, w którym pracują profesjonaliści wyspecjalizowani w indywidualnych, aromaterapeutycznych programach SPA i Wellness, opartych na starożytnej medycynie tybetańskiej i chińskiej, ale również Indiańskich i słowiańskich alchemików. To miejsce, w którym doświadczysz relaksu, odprężenia, regeneracji, a wszystko to dzięki kosmetykom o właściwościach aromaterapeutycznych i wiedzy profesjonalistów. W autorskich zabiegach pielęgnacyjnych wykorzystuje naturalne elementy terapii – wodę, algi, glinki, błota lecznicze, borowinę, oleje roślinne, zioła, kamienie szlachetne i półszlachetne, najwyższej jakości olejki aromaterapeutyczne.

Joanna Stajszczak obecnie jest wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych marek kosmetycznych:
Artesania Agave na bazie której tworzy swoje kosmetyki w sposób indywidualny dobrany do potrzeby skóry.
CV Primary Essence
Do grupy Alchemia Urody wchodzi również sklep z kosmetykami naturalnymi, olejkami eterycznymi, szkoleniami.
W ostatnich latach specjalizujemy się w event dla firm hoteli spa dla firm specjalizujących się organizacją tego typy przedsięwzięć.

Ciekawą również stroną jest http://www.alchemiaurody.pl sporo na niej jest informacji dla profesjonalistów.

Joanna Staszczak Szkopowicz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s