Bez kategorii, salon kosmetyczny warszawa

Witamy listopad 2018 w Alchemy Day Spa Warszawa

Już są nasze najnowsze promocje Alchemy Day Spa Warszawa 
Dlaczego warto korzystać z naszych promocyjnych zbiegów?
jednym z powodów jest cena ale nie obniżenie jakości.

Tak to doskonały moment żeby poznać naszą ofertę i metody pracy, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, to pełnowartościowe sezonowe zabiegi które powinno się wykonywać w  w ściśle określonym momencie w roku.
W naszej comiesięcznej ofercie znajdziesz różne zabiegi które wykonane są zgodnie z procedurami na kosmetykach które mają swoją datę ważności, są szczególną zachętą dla osób dbających o siebie.
Comiesięczną ofertę tworzymy z naszym personelem który doskonale zna potrzeby naszych klientów.
Nasze promocyjne zabiegi kosmetyczne to również doradztwo w pielęgnacji codziennej w domu, nasze terapeutki precyzyjnie dobiorą odpowiednią pielęgnację domową, jest to bardzo ważne nie tylko ze względu na pieniądze ale i efekt, wielokrotnie kupujemy kosmetyki u dobrze przeszkolonego handlowca lub co gorsza kupujemy je same bez większej wiedzy o stanie naszej skóry, dzisiaj spowszechniały rożne zawody a my sami czujemy się specjalistami od wizerunku, pielęgnacji itp. . . , jednak tak nie jest dlaczego?, a to dlatego że w naszym salonie nasza dyplomowana specjalistka, wykona poprawnie demakijaż i mając lupę precyzyjnie oceni stan skóry i jej potrzeby, i tak przeprowadzona prawidłowa analiza cery stanu skóry ciała to klucz do sukcesu w osiągnięciu celów pielęgnacji codziennej, takie działania w żadnym przypadki nie możemy porównać do przypadkowego kupowania kosmetyków w sieciowych drogeriach czy perfumeriach gdzie personel ma wyznaczone targety sprzedażowe i często nam wciska to co nam jest najmniej potrzebne.

Musisz zaufać naszym specjalistą i kosmetyką do pielęgnacji domowej, nie wszyscy są zwolennikami kosmetyki estetycznej czy chirurgi plastycznej gdzie mierzymy  się z wieloma przeciwskazaniami i powikłaniami, gdzie często wykonujemy zabiegi na naszą odpowiedzialność bez gwarancji końcowego efektu.
Alchemy Day Spa Warszawski salon kosmetyczny to połączenie filozofii tradycyjnego salonu kosmetycznego z talentem naszego wspaniałego personelu który ciągle podnosi swoje kwalifikacje żeby sprostać wymaganim naszych klientów, dodatkowo nasze cudowne 100% naturalne kosmetyki Artesania Agave są kwintesencją naszego dobrego rzemiosła z odpowiedniego spodziewanego efektu kosmetycznego.
Nasz cel to wyjątkowe natychmiastowe i długotrwałe efekty kosmetyczne i zadowolenie naszych klientów, każdy oferowany nasz zabieg to synergia wielu czynników począwszy od naszego miejsca na mapie Warszawy poprze odpowiedzialny i profesjonalny personel i kosmetyki to wszystko sprawia że będziecie chciały do nas wracać, a my będziemy czekali z niecierpliwością na wasze przybycie.

W naszym salonie nie uprawiamy tylko kosmetyki ale dbamy o Twoje zdrowie poprzez naturalne kosmetyki niskoprzetworzone jakimi są oleje tłoczone na zimno virgern extra czy olejki eteryczne które sprowadzamy dla ciebie ze wszystkich zakątków świata.

Nasze zabiegi kosmetyczne to kompleksowa holistyczna pielęgnacja klasy mindfulness, gdzie nie tylko ważny jest efekt kosmetyczny ale całość twojej osoby która oddaje się w nasze ręce.

. . . natura rodzi się w tobie . . . 

promocje spa .JPG

 

www.dayspa.pl

 

1 myśl w temacie “Witamy listopad 2018 w Alchemy Day Spa Warszawa”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s