voucher spa

Co to jest voucher spa, Alchemy?

Voucher spa Alchemy może być kwotowy, lub ściśle określony zabieg o charakterze spa i wellness lub kosmetyczną pielęgnacją na twarz lub ciało, można go wybrać z oferty zabiegowej Alchemy Day Spa Warszawa  jednak my specjalizujemy się w tworzeniu  indywidualnie szytych prezentów  na miarę w zależności od potrzeby lub upodobania.

Voucher Spa Alchemy to jednak coś więcej, luksusowy charakter salonu kosmetycznego typu Day Spa w Warszawie który utrzymany jest w klimacie przedwojennej Warszawy, jest to wyjątkowe holistyczne miejsce w którym specjalizujemy się że nie tylko działamy na wygląd zewnętrzny ale również poprawiamy samopoczucie, działamy antystresowo, relaksująco w kontekście mindfulness holistycznie w harmonii z naturą.

Voucher spa  to kosmetyczny efekt emocjonalny nasze efekty zawdzięczamy luksusowym marka kosmetyki naturalnej Artesania Agave i CV Primary Eseence.

Alchemy Day spa Warszawa to salon kosmetyczny który powstał w 2005 r. właścicielka Joanna Stajszczak związana jest z sektorem kosmetyki profesjonalnej od 1988r. profesjonalna wyjątkowa obsługa, wiedza i ciągłe szkolenia w wielkim stopniu sprawia że nie tylko nasze zabiegi kosmetyczno pielęgnacyjne są prawdziwymi arcydziełami urody podnoszące jakość życia.

Voucher spa zaproszenie do Alchemy można kupić na kilko sposobów, bezpośrednio w naszej siedzibie ul. Klonowa 20 lok 1 Warszawa w dogodnych godzinach od poniedziałku do piątku 10:00 – 22:00 w soboty 10:00 – 21:00  lub w bardziej wygodnej formie jak przez internet, forma zakupu przez internet to bardzo wygodny sposób na kupienie prezentu jest to tak zwany voucher spa dla zapominalskich, bez wychodzenia z domu w łatwy sposób można go kupić jak zapytaj alchemy@dayspa.pl, voucher spa dla zapominalskich możemy zrealizować w 15 minut 25h na dobę.
Potrzebujesz więcej informacji napisz lub zadzwoń tel: 502 178 075

…. Alchemy Day Spa Warszawa wyznaczamy różnicę….

voucher spa alchemy .jpg